Tavs dāvanu palīgs
Iesakiet man dāvanu! Izvērstais dāvanu meklētājs
Viss svētkiem
Dāvanas, dāvaniņas...

Izrādās, ka astroloģija var ieteikt, ko dāvināt katrai zodiaka zīmei, lai viņu no sirds iepriecinātu. Izlasi šo dāvanu horoskopu un izmanto tā padomus..

Auns

Dāvana Aunam? Pirmais un galvenais – ietin to sarkanā papīrā! Kas būs iekšā, tas nav tik svarīgi! Ideālas dāvanas – svari, samuraja zobens, bungu vālītes. Vai arī, kāpēc neuzdāvināt Aunam dienasgrāmatu ar skaistu uzrakstu: «Ko es gribu izdarīt tūlīt…»
Vērsis

Iepriecināt Vērsi nav grūti! Paņem kādu sīkumu, piemēram, šokolādi, un ietin to lielā naudas banknotē. Un ja šis Vērsis tev daudz nozīmē, uzdāvini viņam putekļusūcēju. Vēršiem vienmēr patīk skaistas, tomēr praktiskas lietas, tādas, kuras var pataustīt, pasmaržot. Lūk, ideāla dāvana – Ēdami flaneļa palagi!
Dvīņi

Uzmanību! Dāvini viņam visu ko – daudzas mazas dāvaniņas. Ja neesi Jaunava, tad sajuksi vai prātā, iesaiņojot šos visus sīkumus. Sīkumi – tas ir pats galvenais! Dāvini Dvīņiem visādus niekus – grāmatas, kompaktdiskus, šķiltavas, lai tikai viss ir krāsains, skaļš. Dvīņiem nav grūti izpatikt.
Vēzis

Jā, uzreiz grūti izdomāt, kā vēl nav viņa krājumā. Viss vecais, antikvārais droši vien varētu iepriecināt – tad Vēzis iemīlēs dāvinātāju uz visiem laikiem. Bet šis gardēdis mīl arī ēdamas lietas, tāpēc vari doties ciemos ar torti rokā – vislabāk, ja tā būs pašcepta. Ideāla dāvana Vēzim – trīsdesmito gadu automobilis, kurš nebrauc, bet ir pilns ar dažādiem tā laika atribūtiem. Vēzis vai kusīs no laimes!
Lauva

Svarīgi nav tas, ko dāvināt Lauvai, bet gan tas, kā to dari. Vari viņam pasniegt polietilēna maisiņu, pilnu ar papīra atgriezumiem, bet ietītu spilgtā papīrā un aprakstītu ar Lauvas vārdu lieliem burtiem, un zini, ka viss būs kārtībā. Lauva mīl izcelties, mīl, ka tam glaimo, un, ja to izdarīsi, dziedot slavas dziesmu viņa dzirdīgajām ausīm, tad zini, ka būsi ciemiņš numur viens. Ja esi naudīgāks, dāvini krēslu, kurš līdzīgs tronim, – arī tad trāpīsi desmitniekā!
Jaunava

Galvenais, ietin dāvanu kārtīgi, citādi Jaunava jau uzreiz būs neapmierināta ar saturu, pat nezinot, kas tur iekšā. Ja gribi izjokot Jaunavu, atstāj klāt cenu. Viņa būs samulsusi un sāks murmināt neapmierinātībā, kāpēc neesi to noņēmis. Jaunavai patiks tāda dāvana, kas liks justies pašai savās acīs pārliecinātai. Tomēr… mēs parasti dāvinām Jaunavai visu ko – kalendārīšus, sulu spiedes, kārbiņas sīkumiem, bet nekad neko vērtīgu. Nu tad varbūt šogad uzdāvināsim Jaunavai patiesi labu dāvanu!
Svari

Saldumi un ziedi – tas ir labs sākums. Turpinājumā aizved viņu uz karnevālu, bet atpakaļceļā – uz savu dzīvokli, kas ir stāvgrūdām pilns ar dāvanām. Saki viņiem visu, kas vien romantisks tev ienāk galvā. Svari vienkārši kusīs aiz svētlaimes. Un labākā dāvana, kādu vien varētu pasniegt Svariem, ir palīdzēt viņiem nolemt, ko dāvināt pārējiem. Tā tu ietaupīsi Svariem daudz laika.
Skorpions

Skorpioni dievina dāvanas, kuras var paņemt un izsaiņot mājās, lai neviens nezinātu, kas viņiem uzdāvināts. Ja uzdāvināsi Skorpionam saulesbrilles, tad varētu uzskatīt, ka esi iemantojis mūžīgu pateicību. Viņi mīl dāvanas, kas cilvēkam piešķir spēku un varu, piemēram, akcijas, ieročus. Vai tagad saproti, kāpēc esi pret viņu tik uzmanīgs?
Strēlnieks

Ideālas dāvanas Strēlniekam var atrast Austrumu tirgū vai tūrisma aģentūrā. Ar biļeti uz vienu pusi, vienalga, uz kurieni, padarīsi viņu simtprocentīgi laimīgu. Viņš mīl mūsdienu lietas – teleskopu, grāmatas… Kas interesanti – ja Strēlniekam dāvana nepatiks, tu to uzreiz sapratīsi. Viņš vienkārši skaļi paziņos: «Man jau tāda lietiņa ir, un es tikko no tās tiku vaļā.»
Mežāzis

Viņam vajadzētu dāvināt kaut ko tādu, kas izskatītos ļoti vērtīgs. Kā būtu, ja tu viņam pasniegtu rakstāmpiederumu komplektu no riekstkoka, uz kura zelta burtiem iegravēts viņa vārds? Tomēr ir diezgan grūti uzzināt, vai Mežāzim patiks šī dāvana. Uzskati par lielu pagodinājumu, ja viņš pateiks, ka tā viņam noderēs dzīvē. Starp citu, Mežāži arī mīl saulesbrilles!
Ūdensvīrs

Sameklē jocīgāko veikaliņu un nopērc tajā visneparastāko lietu. Ietin to violetā papīriņā, un vari pat pārāk necensties to darīt kārtīgi. Ūdensvīram nebūs nekādu pretenziju, jo viņš laimīgs saņems vienalga ko, galvenais, lai to varētu parādīt un tūlīt sadalīt ar draugiem. Ūdensvīri mīl cepures, īpaši mīkstas. Un vēl kas, varbūt uzdāvini viņiem kādu astroloģisko žurnālu.
Zivis

Tu varētu paņemt viņas līdzi uz veikalu un palūgt, lai Zivis pašas izvēlas sev dāvanu. Zivis mīl visu, kas rosina iztēli, – kino, mūziku, gleznas. Pacenties savai mīļajai Zivtiņai dabūt kaut ko, saistītu ar mākslu – varbūt fotoaparātu vai balles kleitu. Tāpat Zivis iepriecinās arī vakariņas divatā – sveču gaismā un ar klasisko mūziku fonā, ja iespējams.

Šodien vārdadienas svin Tija, Klitija, Saiva, Saivis, Sentis, Santis

>> Vārdadienu mekletājs